fbpx

Vraag & antwoord

Hoe gaat dat bij Clubduppie

Natuurlijk heb je vragen over hoe wij de clubs benaderen of hoe je je als club kunt aanmelden bij Clubduppie. Dat is allemaal niet zo moeilijk. Vind hier al je antwoorden op je vragen. En kom je er niet uit, dan neem je contact met ons op.

Vraag en antwoord van Clubduppie

Mocht je vraag hier niet bij staan, stuur dan hier een bericht Clubduppie.

Voor sportclubs

Hoe kan ik onze club aanmelden?

Kijk, dat is mooi en daar doen we het voor! Ga naar de pagina AANMELDEN CLUBS en voer alle gevraagde gegevens in. Na inzending van de aanvraag nemen wij binnen 48 uur contact met jullie club op. Daarna ronden wij de aanvraag en inschrijving af en kun je beginnen met invoeren van de teams binnen Mijn Clubduppie.

Op dat moment ben je aangemeld bij Clubduppie en als club zichtbaar voor de sponsoren. U dient zeker alles teams op te geven binnen de aanvraag, anders kunnen sponsoren hun gewenste sponsoring niet afronden.

Hoe voer ik de sponsoren in?

Dat hoef je in de basis niet te doen. Clubduppie heeft het systeem zo laagdrempelig gemaakt dat bijna iedereen van 18 jaar en ouder zichzelf kan aanmelden als sponsor van jullie club bij Clubduppie. Natuurlijk kan het voorkomen dat iemand zichzelf niet kan aanmelden. Gelukkig kun jij als webbeheerder binnen Mijn Clubduppie zelf ook sponsoren aanmaken (mits jullie hiervoor een akkoord hebben van de sponsor)

Hoe kan ik mijn teams aanmelden bij Clubduppie?

Als de aanmelding van jullie club is afgerond binnen Clubduppie, ontvangen jullie ook een pdf-handleiding voor het werken binnen Mijn Clubduppie. Binnen Mijn Clubduppie kunt u heel eenvoudig online alle gegevens invoeren en beheren. Mocht u vragen hebben, dan kunt u altijd contact opnemen met Clubduppie.

Wanneer wordt er uitbetaald?

Zoals eerder gemeld wordt door Clubduppie geen geld uitgekeerd, maar worden sponsorgelden omgezet in clubduppies waarmee sportmaterialen kunnen worden aangeschaft. Verenigingen kunnen op elk gewenst moment inloggen in Mijn Clubduppie om de overzichten te bekijken met de door hun gespaarde clubduppies en de daadwerkelijk door Clubduppie ontvangen gelden. Voor deelnemende verenigingen wordt een samenwerking gezocht met lokale bedrijven (leveranciers). Daarnaast kunnen door een uitgekiend inkoopbeleid en door gezamenlijk groot in te kopen, sportmaterialen worden ingekocht die door de lokale middenstand niet geleverd kunnen worden. De materialen worden zoveel mogelijk gratis verzonden. Bij uitzonderingen worden de kosten vooraf helder en duidelijk aangegeven.

Als er een wedstrijd is afgelast...

Geen man over boord! In de meeste gevallen wordt de wedstrijd ingehaald in een ander weekend of op een trainingsavond. De clubbeheerder voert de standen pas in als de wedstrijd definitief gespeeld is. Nadat de standen worden ingevoerd zijn deze pas zichtbaar bij alles sponsoren en binnen Clubduppie.

Verzilveren van Clubduppies

Kijk! Hier doen we het dus voor.
Zoals eerder gemeld wordt door Clubduppie geen geld uitgekeerd, maar worden sponsorgelden omgezet in clubduppies waarmee sportmaterialen kunnen worden aangeschaft. Verenigingen kunnen op elk gewenst moment inloggen in Mijn Clubduppie om de overzichten te bekijken met de door hun gespaarde clubduppies en de daadwerkelijk door Clubduppie ontvangen gelden. Voor deelnemende verenigingen wordt een samenwerking gezocht met lokale bedrijven (leveranciers). Daarnaast kunnen door een uitgekiend inkoopbeleid en door gezamenlijk groot in te kopen, sportmaterialen worden ingekocht die door de lokale middenstand niet geleverd kunnen worden. De materialen worden zoveel mogelijk gratis verzonden. Bij uitzonderingen worden de kosten vooraf helder en duidelijk aangegeven.

Voor sponsoren

Hoe werkt het sponsoren?

Niet moeilijk!. Sponsoren doen mee door HIER een account aan te maken binnen Clubduppie en vervolgens te kiezen voor:

 • de (sport)vereniging (zoeken op naam of plaats)
 • het te sponsoren team
 • het gewenste sponsorbedrag per (doel)punt

Is de vereniging nog geen Clubduppiedeelnemer, zorg dan dat u de club benaderd en zich laat inschrijven bij Clubduppie. Clubduppie neemt binnen 2 werkdagen na aanmelding contact op met de betreffende vereniging.

Na afronding van de inschrijving van de club kunt u de club én de teams vinden binnen Mijn Clubduppie

Wat wordt er met mijn sponsorgeld gedaan?

Het sponsorgeld wordt door u gestort op een tussenrekening van Clubduppie Beheer Sponsorgelden. 

Om te voorkomen dat sponsorgeld op verkeerde manier wordt besteed, keert Clubduppie geen geld uit, maar alleen sport- en trainingsmaterialen. Dit maakt het spaar- en sponsorsysteem zo uniek. En bovendien……met een garantie op 90% uitkering, is Clubduppie het hoogst uitkerende spaarsysteem voor verenigingen in Nederland!

De club heeft 24/7 inzicht in de hoogte van hun gespaarde ‘clubduppies’. Als een club voldoende ‘clubduppies’ gespaard heeft, kunnen zij materialen aanschaffen. Op deze manier wordt uw sponsorgeld besteed aan uw club.

Waneer moet ik betalen?

U heeft gekozen voor één of meerdere ‘duppies’ (€ 0,10) per doelpunt. U ontvangt als sponsor minimaal twee x per seizoen een ‘betaalverzoek, of bij het behalen van de € 5,00- grens (het opgetelde gesponsorde bedrag) voor het verschuldigde bedrag van de sponsoring. Tevens ontvangt de sponsor uiterlijk aan het einde van het seizoen een betaalverzoek voor het restant sponsorbedrag. U dient per ommegaande de betaling af te ronden, zodat de club zo snel mogelijk kan profiteren van uw sponsoring.

Ik wil meer sponsoren dan 10 cent per punt

Dat is geen probleem! Binnen Mijn Clubduppie kunt u het gesponsorde bedrag verhogen per team.

Een voorbeeld:

U sponsort bijvoorbeeld de jeugd (team JO10-2) van VV Voetbal voor één duppie (€ 0,10). Helaas scoort dat team niet erg veel, waardoor het sponsorbedrag ‘wat achter’ blijft.  In dat geval kunnen wij het voorstellen dat u alle doelpunten met een hoger bedrag wilt sponsoren. Zoek binnen Mijn Clubduppie het team (VV Voetbal – JO10-2) en verhoog het aantal duppies bijvoorbeeld naar € 0,30 of 0,40 per gescoord (doel)punt.

Aanpassen accountgegevens

Log in in Mijn Clubduppie en klik op Mijn gegevens. Daar kunt u al uw gegevens aanpassen en wijzigen. Vergeet niet om de gewijzigde gegevens op te slaan 😉

Word ik op de hoogte gehouden van de eindstanden?

U kunt op elk gewenst moment zelf inloggen op Mijn Clubduppie om de standen en uitslagen van uw gesponsorde wedstrijden te bekijken. Eenmaal ingelogd; ziet u onder Huidige sponsoring uw gesponsorde teams staan.

 • Bij elke regel (wedstrijd) staat het totaal gesponsorde bedrag: gescoorde (doel)punten x sponsorbedrag.
 • Onder elk gesponsord team staat het totaal gesponsorde bedrag 
Ik wil extra teams sponsoren

U kunt op elk gewenst moment zelf inloggen op Mijn Clubduppie om de huidige sponsoringen te bekijken. Als u een extra team wilt sponsoren klik dan op Beheer sponsoring. Onder uw huidige gesponsorde teams staat: Nieuwe sponsoring toevoegen. 

 • Zoek bij CLUB uw club (toets enkele letters in van woonplaats of naam vereniging
 • Klik uw club aan
 • Zoek bij TEAM uw team die u wilt sponsoren.
 • Klik het gewenste team aan
 • Klik tevens aan hoeveel duppies u wilt sponsoren per (doel)punt
 • Klik daarna op DIT TEAM SPONSOREN
 • Nu heeft u uw extra team toegevoegd aan uw huidige sponsoring.

Bekijken? Klik op Huidige sponsoring, daar ziet u al uw gesponsorde teams.

Ik wil teams van een andere vereniging sponsoren

U kunt op elk gewenst moment zelf inloggen op Mijn Clubduppie om de huidige sponsoringen te bekijken. Als u een extra team van een andere vereniging wilt sponsoren klik dan op Beheer sponsoring. Onder uw huidige gesponsorde teams staat: Nieuwe sponsoring toevoegen. 

 • Zoek bij CLUB uw club (toets enkele letters in van woonplaats of naam vereniging
 • Klik uw club aan
 • Zoek bij TEAM uw team die u wilt sponsoren.
 • Klik het gewenste team aan
 • Klik tevens aan hoeveel duppies u wilt sponsoren per (doel)punt
 • Klik daarna op DIT TEAM SPONSOREN
 • Nu heeft u uw extra team toegevoegd aan uw huidige sponsoring.

Bekijken? Klik op Huidige sponsoring, daar ziet u al uw gesponsorde teams.